Oferta

Zakład przeznaczony jest dla osób starszych i niepełnosprawnych. Położony jest w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego w pobliżu stacji PKP i dworca PKS.

Teren na którym znajduje się dom, obsadzony starodrzewem jest doskonałym miejscem do wypoczynku i spacerów. Od 2000 roku placówka figuruje w rejestrze Wojewody Mazowieckiego pod numerem ZOZ 1563, a tym samym placówka spełnia wszelkie wymagania obowiązujące zakłady opieki zdrowotnej.

Budynek nie posiada żadnych barier architektonicznych i dzięki temu jest ogólnie dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Naszym pensjonariuszom zapewniamy kompleksową, całodobową opiekę dyplomowanych pielęgniarek, opiekunek oraz fachową opiekę lekarską. Istnieje również możliwość korzystania z sali rehabilitacyjnej pod nadzorem rehabilitantki.

Personel zatrudniony w naszym domu posiada wieloletnią praktykę i wykształcenie zdobyte wcześniej w tego typu placówkach.

W budynku znajdują się pokoje jedno, dwu lub wieloosobowe, przestronna stołówko-świetlica. W kosztach pobytu zapewniamy naszym pensjonariuszom zakwaterowanie, wyżywienie (możliwość wprowadzenia indywidualnych diet zaleconych przez lekarza), pranie bielizny i odzieży, leki, podstawowe badania typu (EKG, poziom cukru), wycieczki, terapie zajęciowe, rehabilitację i fizykoterapię.

Pensjonariusz ma możliwość pobytu w pokojach urządzonych w standardzie hotelowym, szpitalnym lub własnym sprzętem.

Placówka nasza współpracuje z miejscową parafią dzięki czemu pacjenci mogą uczestniczyć w Mszy Świętej na miejscu. Ponadto współpracujemy z miejskim szpitalem odległym od zakładu o 800 m. dzięki czemu istnieje możliwość błyskawicznej pomocy w szczególnych przypadkach.

Cennik usług:

Odpłatność za pobyt uzależniona jest od tego czy pacjent posiada skierowanie do naszej placówki.

W takim przypadku ponosi on koszt w wysokości 70% renty lub emerytury.

Pobyt bez skierowania wynosi w 2014 roku 2300 zł miesięcznie plus ewentualna dopłata za leki, pampersy, specjalistyczne badania lekarskie.